Girls Teams

Team Alberta

Calgary Curling Club
Skip:
Ryleigh Bakker
Third: Hannah Phillips
Second: Rhiley Quinn
Lead: Hannah Airey
Alternate: Elysa Crough
Coach: Allison Earl

Team British Columbia

Vernon Curling Club
Skip:
Jaelyn Cotter
Third: Kaila Buchy
Second: Katelyn McGillivray
Lead: Cassidy Schwaerzle
Coach: Jim Cotter

Team Manitoba

Dauphin Curling Club
Skip:
Emma Jensen
Third: Jaycee Terrick
Second: Kaitlyn Szewczyk
Lead: Gracey Gulak
Coach: Alan Jensen

Team New Brunswick

Woodstock Golf & Curling Club
Skip:
Erica Cluff
Third: Ashley Cormier
Second: Deanna MacDonald
Lead: Rachel Brewer
Coach: Gary Wilson

Team New Brunswick (Host Team)

Curl Moncton
Skip:
 Melodie Forsythe
Third: Carly Smith
Second:Vanessa Roy
Lead: Caylee Smith      
Coach: Tim Forsythe

Team Newfoundland & Labrador

RE/MAX Centre/St. John’s Curling Club
Skip:
Mackenzie Glynn
Third: Katie Follett
Second: Sarah Chaytor
Lead: Camille Burt
Coach: Dave Trickett

Team Northern Ontario

Idylwylde Golf & Country Club, Sudbury
Skip:
Bella Croisier
Third: Jamie Smith
Second: Lauren Rajala
Lead: Piper Croisier
Coach: Shawn Croisier

Team Northwest Territories

Hay River Curling Club    
Skip:
Zoey Walsh
Third: Julie Squires-Rowe
Second: Nicole Griffiths
Lead: Katherine Lenoir
Coach: Trudie Walsh

Team Nova Scotia

Lakeshore Curling Club, Lower Sackville
Skip:
Isabelle Ladouceur
Third: Emilie Proulx
Second: Kate Callaghan
Lead: Makayla Harnish
Alternate: Elsa Nauss
Coach: Brian Rafuse

Team Ontario

Listowel Curling Club
Skip:
Madelyn Warriner
Third: Sarah Bailey
Second: Brianne Donegan
Lead: Shannon Warriner
Coach: Bruce Cox

Team Prince Edward Island

Cornwall Curling Club
Skip:
Lauren Ferguson
Third: Katie Shaw
Second: Alexis Burris
Lead: Lexie Murray
Coach: David Murphy

Team Quebec

Kénogami Curling Club
Skip:
Annkatrin Perron
Third: Alexia Perron
Second: Chloée Munger
Lead: Desneiges Pruneau
Alternate: Claudia Racine
Coach: Pascale Dumais

Team Saskatchewan

Moose Jaw Ford Curling Centre
Skip:
Skylar Ackerman
Third: Madison Johnson
Second: Chantel Hoag
Lead: Samantha McLaren
Coach: Patrick Ackerman

Team Yukon

Whitehorse Curling Club
Skip:
Bayly Scoffin
Third: Karen Smallwood
Second: Robyn McNeil
Lead: Alexa Smallwood
Coach: Helen Strong