[vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1468488791867{margin-top: 0px !important;margin-bottom: 20px !important;}”][vc_column]

Teams

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3289″ img_size=”1224 x 768″][vc_column_text]

Team Alberta

Saville Community Sports Centre, Edmonton 
Skip: Warren Cross
Third: Erica Wiese
Second: Cody Bartlett
Lead: Ashley Kalk
Coach: Jim Weber[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3307″ img_size=”1224 x 768″][vc_column_text]

Team British Columbia

Victoria Curling Club
Skip: Cameron de Jong
Third: Taylor Reese-Hansen
Second: Alex Horvath
Lead: Mariah Coulombe[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3309″ img_size=”1224 x 768″][vc_column_text]

Team Manitoba

Miami Curling Club
Skip: Corey Chambers
Third: Lisa McLeod
Second: Nigel Milnes
Lead: Jolene Callum

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3293″ img_size=”1224 x 768″][vc_column_text]

Team New Brunswick

Curl Moncton
Skip: Grant Odishaw
Third: Sylvie Quillian
Second: Marc Lecocq
Lead: Jane Boyle

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3301″ img_size=”1224 x 768″][vc_column_text]

Team Newfoundland and Labrador

RE/MAX Centre, St. John’s
Skip: Cory Schuh
Third: Erin Porter
Second: Andrew Taylor
Lead: Brooke Godsland[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3297″ img_size=”1224 x 768″][vc_column_text]

Team Northern Ontario

North Bay Granite Club
Skip: Sandy MacEwan
Third: Laura Johnston
Second: Gavan Jamieson
Lead: Amanda Corkal[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3299″ img_size=”1224 x 768″][vc_column_text]

Team Nova Scotia

NSCA
Skip: Peter Burgess
Third: Colleen Jones
Second: Luke Saunders
Lead: Lindsey Burgess[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3295″ img_size=”1224 x 768″][vc_column_text]

Team Northwest Territories

Yellowknife Curling Club
Skip: Jamie Koe
Third: Kerry Galusha
Second: David Aho
Lead: Megan Koehler[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3303″ img_size=”1224 x 768″][vc_column_text]

Team Nunavut

Iqaluit Curling Club
Skip: Wade Kingdon
Third: Alison Griffin
Second: Dennis Masson
Lead: Megan Ingram[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3285″ img_size=”1224 x 768″][vc_column_text]

Team Ontario

Ilderton Curling Club
Skip: Wayne Tuck Jr.
Third: Kimberly Tuck
Second: Jake Higgs
Lead: Sara Gatchell[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3305″ img_size=”1224 x 768″][vc_column_text]

Team Prince Edward Island

Silver Fox Curling Club, Summerside
Skip: Jamie Newson
Third: Melissa Morrow
Second: Andrew MacDougall
Lead: Miranda Ellis

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3287″ img_size=”1224 x 768″][vc_column_text]

Team Quebec

Des Collines and Etchemin Curling Clubs
Skip: Jean-Sébastien Roy
Third: Amélie Blais
Second: Dan deWaard
Lead: Brenda Nicholls

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3283″ img_size=”1224 x 768″][vc_column_text]

Team Saskatchewan

Swift Current Curling Club
Skip: Shaun Meachem
Third: Kelly Schafer
Second: Chris Haichert
Lead: Teejay Haichert

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3291″ img_size=”1224 x 768″][vc_column_text]

Team Yukon

Whitehorse Curling Club
Skip: Thomas Scoffin
Third: Helen Strong
Second: Wade Scoffin
Lead: Kim Brown[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]